SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ

 Marškinėliai su logotipu gali būti dėvimi ir kaip uniforma, darbo drabužiai ar reklaminė apranga, marškinėliai su užrašais puikiai tinka kaip papildomas šventės akcentas, nedidelė dovana klientams, partneriams ar kolektyvui, kaip vienijanti grupę stiliaus detalė išvykų, parodų, koncertų, pasirodymų metu, kaip papildoma skatinimo priemonė (pvz marškinėliai, kurie skirti dalyvauti maratone, žygyje ar pan.).

Marškinėlių gamybą vykdome nuo 10 vnt., taigi pasigaminti marškinėlius su pasirinktu užrašu ar dizainu gali ir mažiausios grupės bei komandos.

Mūsų paslaugos – tai ne tik jūsų pasirinkto užrašo spausdinimas ant marškinėlių, mes taip pat teikiame dizaino paslaugas, maketuojame, taigi nesvarbu kokiu formatu turite norimą logotipą, užrašą ar paveikslėlį, mes pasirūpinsime, kad jis būtų pritaikytas spaudai.

Labiausiai spaudai ant marškinėlių tinkami dizaino formatai – PSD, PDF, AI, tačiau mūsų dizaineriai jums padės ir turint kitokius formatus.


Ant marškinėlių dedame šilkografinę spaudą:


Arba pernešimą (transfero spaudą):

 Taip pat ne tik parenkame tinkamiausią spaudos būdą, tačiau konsultuojame ir padedame pasirinkti tinkamiausią spaudos vietą, kur užrašas ar paveikslėlis, esantis ant marškinėlių, matysis geriausiai bei atrodys unikaliai. Žiūrėkite čia ->

Jei neturite savo marškinėlių, ant kurių noretumėte dėti spaudą, galime jums pasiūlyti skirtingų spalvų, dydžių bei modelių vyriškų, moteriškų bei vaikiškų marškinėlių. Juos rasite puslapiuose sandėlio prekės (žiūrėkite čia) ir išpardavimas (rasite čia).

Mūsų siūlomi marškinėliai - rinkoje populiaraus prekinio ženklo FRUIT OF THE LOOM, kuris yra žinomas, kaip ypač kokybiškas, didelės spalvų paletės ir kurio drabužiai reklamai yra puikiai išlaikantys formą ir spalvas skalbimo metu bei puikiai pritaikyti dėti spaudą.


Mes visuomet pasiruošę jums padėti išsirinkti tinkamiausius marškinėlius pagal jūsų norus, poreikius ir biudžetą.

 

Marškinėliai su užrašu, logotipu, paveikslėliu yra puikus pasirinkimas, kai jūsų komandai ar grupei:

  • Reikia būti pastebėtiems
  • Norisi buti ryškiems ir išreiksti savo poziciją
  • Reikia atrodyti vieningai (o gal vienodai)
  • Reikia išsiskirti
  • Reikia nebrangios, bet efektyvios reklamos
  • Norisi padovanoti kažką originalaus, tačiau kartu naudingo
  • Norisi, kad gavusieji jūsų artibutiką, ją naudotų ne vieną kartą
  • Norisi realizuoti savo kūrybą
  • Ir daugeliu kitų atvejų.

 

Susisiekite (čia) ir kartu rasime geriausią spendimą, kaip jūsų marškinėlius paversti ypatingais – tokiais, kokių norisi jums :)