PASLAUGOS  

Mūsų įmonė teikia įvairias spaudos paslaugas: šilkografijos, tampografijos ir pernešimo būdu uždedame spaudą ant įvairių gaminių - tekstilės, rašiklių, medienos ar kitų medžiagų. Nuolat investuojame į naujausias spaudos technologijas ir darbuotojų kvalifikaciją, todėl galime didžiuotis turėdami lojalią komandą, kuri gali patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius ir viską atlikti kokybiškai ir profesionaliai.  


ŠILKOGRAFIJA  

Šilkografija - spaudos uždėjimo būdas, kai dažus ant gaminio pernešame specialiais šilkinių siūlų tinklais. Šis būdas ypatingas tuo, kad dažų sluoksnį galime užnešti ne tik ant įvairios faktūros popieriaus ar kartono, bet ir ant kitų medžiagų - plastiko, metalo, medžio, tekstilės, odos, stiklo ar kitų medžiagų. Šis spaudos uždėjimo būdas pasižymi ypatingu spalvų sodrumu, blizgesiu, asparumu išorės poveikiui, galimybe išgauti aukso ar sidabro efektą bei įvairaus storio reljefus. Taigi, šis būdas puikiai tinka norintiems kokybiškai ir profesionaliai atrodančios spaudos, prabangos ar išskirtinumo efekto ir, žinoma, ilgaamžiškumo.  

Tiesioginės šilkografijos būdu vaizdas ant audinio dažais pernešamas tiesiogiai. Šis būdas ypatingas tuo, kad galima išgauti papildomus efektus į pagalbą pasitelkiant specialius dažus: šviečiančius tamsoje, termoaktyvius, putojančius. Tiesiogine šilkografija galima išgauti iki 8 skirtingų spalvų, todėl tai puikiai tinka įmonėms su sudėtingais, spalvotais, smulkiomis detalėmis pasižyminčiais logotipais. Siūlome tiesioginę šilkografiją naudoti marginant įvairią tekstilę: marškinėlius, drabužių iškarpas, darbo drabužius, skareles, krepšius, maišelius ir t.t.  

PERNEŠIMAS  

Pernešimas kitaip dar žinomas kaip netiesioginė šilkografija arba transferas taikomas tuo pačiu principu kaip ir įprastinis šilkografijos metodas. Šis būdas ypatingas tuo, kad norimas atvaizdas pirmiausia spausdinamas ant specialaus popieriaus, ir vėliau termopreso pagalba pernešamas ant gaminio. Šio spaudos uždėjimo būdo privalumas - tiksliai išgaunamos smulkios piešinio ar logotipo detalės, galima dėti ant jau pasiūtų gaminių.  

TAMPOGRAFIJA  

Tampografija yra puikus būdas uždėti logotipą ant įvairių smulkių daiktų, pvz. rašiklių, pieštukų, raktų pakabukų, žiebtuvėlių ar kitų smulkių daiktų. Elastingu silikoniniu tamponu dažai pernešami nuo klišės (spaudos formos) ant objekto. Kiekvienai spalvai ruošiama nauja forma ir spalvos štampuojamos paeiliui. Tai reiškia, kad kuo daugiau logotipe ar paveikslėlyje yra spalvų tuo brangesnė spauda. Ant vieno gaminio galima naudoti iki 4 spalvų. Labai svarbu žinoti ir tai, kad tampografijoje spalvos turi būti grynos, be specialių efektų, perėjimų, šešėlių ar kitų skirtingų atspalvių detalių, todėl ne visoms įmonėms galime pasiūlyti šį būdą, jei logotipas yra įmantresnis, šešėliuotas ir pan.  

PUFF EFEKTAS  

Puff efektas, dar kitaip žinomas kaip besiplečiantys dažai. Tai dekoravimas dažais su specialiais priedais, kurie džiūdami plečiasi ir taip sukuria iškiltų efektą. Siūlome šį dekoravimo būda reklaminei tekstilinei produkcijai. 


Padėsime jums pasirinkti ne tik tinkamiausią spaudos būdą, bet ir spaudos vietą, pvz:

Marškinėliai su užrasu

spauda ant marškinėlių priekio


spauda ant marškinėlių šono

spauda ant marškinėlių nugaros

spauda ant marškinėlių priekio (apačioje)spauda ant marškinėlių priekiospauda ant marškinėlių priekio ("ant širdies")
Džemperiai su spauda

džemperiai su spauda ant rankovės


džemperiai su spauda ant priekio


džemperiai su spauda nugarojeKepurėlės su spauda

Kepurėlės su spauda šone


Kepurėlės su spauda priekyje
Rašikliai su spauda

Rašikliai su spauda ant korpuso


Rašikliai su spauda ant klipo


Rašikliai su spauda ant korpuso ir klipo