DTG (Direct to garment) SPAUDA - SKAITMENINĖ SPAUDA


SKAITMENINĖ SPAUDA ANT TEKSTILĖS

DTG (direct to garment) spauda arba skaitmeninė spauda ant tekstilės - tai vienas moderniausių spaudos dėjimo ant tekstilės būdų, kurį Lietuvoje siūlome vieni pirmųjų. 

Šis spaudos būdas yra ypatingas, nes vandens pagrindo dažų pagalba pasirinktas vaizdas/ užrašas yra spausdinamas tiesiai ant tekstilės gaminio (gali būti marškinėliai, džemperiai, maišeliai ir kiti tekstilės produktai). Spauda įsigeria į audinį ir jį liečiant nesijaučia, kad uždėtas dizainas būtų pakeitęs tekstilės gaminio paviršių.

Šis metodas yra pranašesnis ir todėl, kad spausdinimo metu naudojami ekologiški dažai, taigi tai vienintelis ekologiškas jau pagamintų tekstilės gaminių ženklinimo būdas. 

Spaudai naudojami dažai turi OEKO-TEX® Standard 100 sertifikatą, kuris užtikrina, kad jie nekenksmingi gamtai ir žmogui.


DTG - skaitmeninės spaudos būdu and tekstilės gaminių galima perkelti neriboto spalvų skaičiaus ir sudėtingumo dizainus.

Spauda galima ne tik ant lygaus audinio, ji puikiai atrodo ir uždėta per drabužio siūlę, užtrauktuką ir kitose sunkiau pasiekiamose vietose.Su DTG spauda galime įvykdyti visus Jūsų sumanymus!DTG (skaitmeninės) spaudos pavyzdžiai:


SUSISIEKITE, mes visuomet pasiruošę jums padėti :)